Ukończenie kursu a możliwości na rynku pracy

Ukończenie prowadzonych przez nas kursów znacznie zwiększa szanse na rynku pracy. Osoba, która pomyślnie przejdzie kurs i zakończy naukę z pozytywnym wynikiem otrzymuje dyplom instruktora sportowego. Uprawnia on do podjęcia pracy w wielu placówkach państwowych i w prywatnych obiektach sportowych.

Osoby, które ukończyły organizowane przez nas kursy pracują między innymi w młodzieżowych klubach sportowych, w których uczą młodych ludzi zasad na przykład kulturystki lub sztuk walki. Ludzie ci przyznają, że praca z młodzieżą stanowi dla nich źródło ogromnej satysfakcji.

Wykształceni przez nas instruktorzy pracują również w prywatnych klubach sportowych na terenie całego kraju. Takie osoby znalazły zatrudnienie między innymi w siłowniach, szkołach sztuk walki oraz klubach fitness. Nie brakuje również ludzi, którzy zdecydowali się na otworzenie własnego obiektu sportowego. Możemy zatem pochwalić się, że wykształciliśmy na przykład właścicieli znanych klubów sportowych w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Krakowie. W naszej ofercie znajdują się także kursy dla instruktorów nurkowania. Wśród osób, które ukończyły naukę znajdują się zatem również ci, którzy pracują w szkołach i centrach nurkowania, zlokalizowanych na przykład w Szczecinie oraz Trójmieście.

W czasach dużego bezrobocia umiejętności, jakie można zdobyć na organizowanych przez nas kursach są bardzo przydatne. Kursy te umożliwiają zdobycie rozległej wiedzy, która w połączeniu z pasją i determinacją pozwala na osiągniecie prawdziwych sukcesów.

Kursy organizowane przez PTTK mają na celu wszechstronne przygotowanie do wykonywania pracy instruktora sportowego.

Szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, ponieważ to właśnie one umożliwiają zdobycie umiejętności niezbędnych do pracy trenera. Koncentrujemy się nie tylko na wybranej przez uczestników dyscyplinie sportowej.

Kontakt